Všechny barvy Země

2. dubna 2016 v 17:09 | Evr |  Recenze
Název:Všechny barvy Země
Autor:Beth Revis
Série:Loď mezi hvězdami
Díl:3.
Počet stran:382
Nakladatelství:CooBoo
Rok vydání:2013
Vazba:pevná


Co tato kniha splnila:
Další přečtená kniha z Knižní výzvy.

Děj:
Amy a Syn konečně opustili skličující zdi vesmírné lodi Universum. Jsou připravení začít znovu, vybudovat si nový domov - na Zemi Centauri, planetě, ke které musela Amy plout přes celý vesmír. Ale nová Země není rájem, v který doufala. Jsou tu obrovští pterodaktylové, květiny, jejichž vůně vás paralyzuje, a tajuplné ruiny, které skrývají mnohem více, než se na první pohled zdá. A největší tajemství? Že by na této planetě nebyli sami? A pokud chtějí zůstat, budou muset bojovat!


Hodnocení obálky:
4/5

O autorce:
Beth Revis je americká spisovatelka, která se narodila a vyrůstala na úpatí Apalačských hor v Severní Karolíně. Její oblíbený autor všech dob je CS Lewis. Její cíle jsou: procestovat celý svět v 80 dnech, prozkoumat měsíc, a nalezení Narnie. Beth Revis je autorem nejlépe prodávané NY Times Across the Universe série, publikoval Razorbill / Penguin v USA a je k dispozici v 17 zemích.

"Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, jak je obloha důležitá, než mi začala chybět"

Další její knihy:
Loď mezi hvězdami
Milion sluncí
A tak mi unikají

(Po rozkliknutí se obrázek zvětší)

Hodnocení knihy:
Knihu jsem oodnotila 5/5, jelikož mě ZASE autorka překvapila.

(Po rozkliknutí se obrázek zvětší)

Vlastní slova:
Na cestu vesmírem jsem se dala v srpnu. V prosinci jsem už přistávala spolu s hrdiny na Zemi Centauri. Dnes 2. dubna jsem tuto vesmírnu výpravu dokončila. U většiny knih se mi to nestává, ale tuto knihu jsemčetla neuvěřitelný 4 měsíce!!
Jelikož mám před příjmačkama, moc jsem se do knihy nechtěla pouštět. Někdy jsem neměla náladu, chuť ani čas, ale když už ten čas byl, nechtělo se mi. Takže to dopadlo tak, že ta kniha ležela 2 měsíce v knihovně a já se na ní jen dívala. 


Anketa

Líbil se Vám tento článek?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama