Slza obrazem

29. října 2016 v 8:42 | Evr |  Recenze


Název:Slza obrazem
Autor:Petr Lexa, Lukáš Bundil
Série:-
Díl:-
Počet stran:112
Vydatelství:Universal Music
Rok vydání:2016
Vazba:pevná


Co tato kniha splnila:
Další přečtená kniha z Knižní výzvy.
Přečtená kniha na seznam Čtenářské výzvy - Kniha přečtená za jediný den.

(Po rozkliknutí se obrázek zvětší)

Anotace:
Autentická fotokniha skupiny Slza, ve které mají fanoušci kapely poprvé možnost poznat její členy nejen v záři reflektorů, ale i v jejich běžném životě a to díky unikátním fotografiím Jindry Kodíčka, jež jsou doprovázeny biografickými texty. Kniha představuje skupinu Slza z větší blízkosti, odhaluje zákulisí a soukromí kapely. Čtenáři zde mohou znovu prožít vše od začátků Slzy i to, co jí předcházelo.


Hodnocení obálky:

5/5

(Po rozkliknutí se obrázek zvětší)


O autorech:
Lukáš Bundil je zakládající člen skupiny Slza. Narodil se roku 1986 v západočeské Aši, po střední škole odešel do Prahy, kde žije dodnes. Byť byl ke hře na kytaru veden odmalička, vážně začal cvičit až ve věku, kdy se se cvičením končí, tedy v osmnácti.
Petr Lexa (*1991), který se narodil v Českých Budějovicích, se v šesti letech začal věnovat herectví a dva roky nato dostal první roli na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Od šestnácti let se věnuje hudbě, převážně zpěvu a hraní na klávesy. Roku 2012 se zúčastnil první řady soutěže Hlas ČeskoSlovenska, kde se umístil mezi 24 nejlepšími zpěváky.
Webovky. (zdroj)

Hodnocení knihy:

5/5

Vlastní slova (hodnocení)
Vydat fotoknihu, mi příjde jako úžasný nápad. Jindřich Kodíček je vážně skvělý fotograf. Moc se mi líbilo zpracování celé knihy. Vážně jsem netušila, že tuto knihu bude držet v ruce, natož vlastnit. Dozvěděla jsem se tam spoustu zajímavostí, o kterých nikdo asi ani nevěděl. Já nemám slov! Překrásná kniha.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama