Knižní přírůstky #říjen 2016

1. listopadu 2016 v 15:07 | Evr |  Knižní přírůstky

Tento "úvodní obrázek" jsem si propůjčila z blogu Stefanie.


Pár slov:
Ani jsem nevěřila tomu, že tuhle knihu budu mít někdy v ruce a bude jen má. Jen díky mým úžasným kamarádká, se mi to splnilo.

Název a autor:
Slza obrazem - Petr Lexa, Lukáš Bundil


Anotace:
Autentická fotokniha skupiny Slza, ve které mají fanoušci kapely poprvé možnost poznat její členy nejen v záři reflektorů, ale i v jejich běžném životě a to díky unikátním fotografiím Jindry Kodíčka, jež jsou doprovázeny biografickými texty. Kniha představuje skupinu Slza z větší blízkosti, odhaluje zákulisí a soukromí kapely. Čtenáři zde mohou znovu prožít vše od začátků Slzy i to, co jí předcházelo.

Cena:

---

Pár slov:
Tuto knhu jsem už četla, ale v Levných knihách jsem jí prostě nemohla nechat, a tak se moje kamarádka rozhodla, že mi jí koupí k narozeninám. (Ty jsem měla v květnu, ale oslava se konala v říjnu). Jsem hrozně ráda, že kniha Milion sluncí je nyní v MÉ knihovně. Když na to tak vzpomínám, tak se mi tato kniha z celé série líbala nejvíc.

Název a autor:
Milion sluncí - Beth Revis


Anotace:
Celé UNIVERSUM je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos.
Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami?

---

Pár slov:
Další kniha, kterou jsem dostala. Nikdy jsem o ní neslyšela, ale moc ráda si ji přečtu, je totiž jako jedna z mála knih od české autorky. Takže ji využiju na Čtenářskou výzvu - kniha od českého autora.

Název a autor:
Láska mluví francouzsky - Karolína Becková


Anotace:
Je t'aime…
Ne snad, že by Lenka s Patricií tato slova nikdy předtím neslyšely. Pár známostí i lásek už obě sestry za sebou měly. I když pravda, že je uslyší francouzsky, s tím vůbec nepočítaly! Koneckonců do Francie se vypravovaly kvůli něčemu jinému. A dokonce, po pravdě řečeno, taková láska… ta umí už pořádně komplikovaný život zkomplikovat ještě víc, takže pryč s ní!
Jenže takové lásce je úplně jedno, co si myslíte a chcete!


 


Komentáře

1 Sabi Sabi | E-mail | Web | 1. listopadu 2016 v 15:38 | Reagovat

Moc pěkné knížky. :-)

2 Evr Evr | E-mail | Web | 1. listopadu 2016 v 17:38 | Reagovat

[1]: Děkuju moc! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama