Knižní přírůstky #květen 2017

3. června 2017 v 15:52 | Evr |  Knižní přírůstky

Tento úvodní obrázek jsem si propůjčila z blogu Stefanie.


Pár slov:
Na tuto knihu jsem narazila nedávno v Levných knihách. Už obálka se mi hrozně líbila a anotace také. Za ty peníze - no, nekup to! DOUFÁM, že se mi to bude líbit, zatím jsem četla většinou méně pozitivní ohlasy na tuto knihu. Ale snad tak za rok, možná dva, se k této knize dostanu a přečtu si ji.

Název a autor:
Drobný poklesek - Jan Ellison


Anotace:
MATKY NEMOHOU BÝT POŘÁD DOKONALÉ, ALE MOHOU BÝT MNOHEM LEPŠÍ, NEŽ JSEM BYLA MINULÉ LÉTO JÁ…
Jmenuju se Annie. Bylo mi devatenáct, když jsem opustila Kalifornii a vydala se do Londýna za štěstím a vysněnou velkou láskou. Nevěděla jsem, jak má opravdová láska vypadat, ale podvědomě jsem cítila, že to stále není ono…
Uplynulo dvacet let. Žila jsem v San Francisku ve spokojeném manželství a byla šťastnou mámou třech dětí. Jednoho dne jsem však našla ve schránce fotografii, která ve mně vyvolala staré, hluboko ukryté vzpomínky a zamíchala kartami osudu nás všech…
A tebe to málem stálo život.

Cena:

 


Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 3. června 2017 v 16:05 | Reagovat

Ano, přichází období decentralizace a pružnosti
GVKB
Život to je snaha zasáhnout zbraní cíl, problémem je to že se nám cíl většinou nepovede zasáhnout z mnoha příčin a tak v životě neuspějeme, nejčastějším cílem je zde to co milujeme a potřebujeme, k tomu abychom se zde měli dobře. Mnohdy nemusí být chyba zrovna na naší straně, v některé životní situaci nelze cíl zasáhnout, a nezbývá nám trpělivě čekat na vhodnou situaci, a připravit na to že se budeme snažit zasáhnout cíl.

Podívejme se na umělce, vytvoří něco uměleckého, ale není o to zájem, protože se jim nepodařilo zasáhnout cílovou skupinu lidí, stejné je to i s novinkami u zboží, mnohé novinky na trhu neuspějí a tyto chyby dělají i úspěšní obchodníci a podnikatelé.

Vše je zde řekou událostí, ve které se neustále vše mění, to co dříve fungovalo, to dneska už nefunguje, a musíme hledat nová řešení, která povedou k zasažení cíle. Končí období, ve kterém bylo vše násilně centralizované a tím i nepružné, přichází období decentralizace a pružnosti, už brzo zde bude osobní přístup ke každému člověku díky umělé inteligenci, a skončí dlouhé období, ve kterém nebyl osobní přístup, a s lidmi se jednalo jako s dobytkem, a ten kdo se nepodřídil centrální diktatuře ten byl diktaturou násilně eliminován.

Nebude to trvat dlouho a informace budou mít větší hodnotu než peníze, a tak místo honění za penězi, se budeme honit za hodnotnými informacemi. Umělá inteligence je systém založený na hodnotných informacích v nějaké specializaci, je to jako ve škole kde získáváte hodnotné informace a tak jste v nějaké specializaci inteligentní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama